Militária

Tételek száma: 33

2002. Szolgálati Érdemjel arany fokozata zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok Hungary 2002. Distinction for Service of Merit, 1st Grade enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + Distinction for Service of Merit, 2nd Grade enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched NMK 788.,789.
31112.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
DN MH HKP - MH Hadkiegészítő és Kiképző Parancsnokság zománcozott, aranyozott, egyoldalú plakett (59mm) T:2 hátoldalán ragasztónyom
31113.

DN "MH HKP - MH Hadkiegészítő és Kiképző Parancsnokság" zománcozott, aranyozott, egyoldalú plakett (59mm) T:2 hátoldalán ragasztónyom

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Bólyai János Katonai Műszaki Főiskola zománcozott, ezüstözött fém sapkajelvény (46x33mm) T:2
31114.

DN "Bólyai János Katonai Műszaki Főiskola" zománcozott, ezüstözött fém sapkajelvény (46x33mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31115.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Német 3. Birodalom 1939. Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal Br kitüntetés mellszalag és gyártói jelzés nélkül T:2 egyik kard enyhén hajlott  German Third Reich 1939. Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern Br decoration without ribbon and makers mark C:XF one sword is slightly bent
31116.

Német 3. Birodalom 1939. "Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal" Br kitüntetés mellszalag és gyártói jelzés nélkül T:2 egyik kard enyhén hajlott German Third Reich 1939. "Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern" Br decoration without ribbon and maker's mark C:XF one sword is slightly bent

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Olaszország ~1930. R.S. Atropo Br tengeralattjárós medál füllel (26mm) T:2 Italy ~1930. R.S. Atropo Br submarine medallion with ear (26mm) C:XF
31117.

Olaszország ~1930. "R.S. Atropo" Br tengeralattjárós medál füllel (26mm) T:2 Italy ~1930. "R.S. Atropo" Br submarine medallion with ear (26mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. Leopold Salvator Gyalogezred 10. Százada réz sapkajelvény, hátoldalán AUSGEF. ATELIER G. GURSCHNER WIEN VII/2 (31,5x34mm) T:2 hajlott tű Austro-Hungarian Monarchy 1917. K.u.K. Leopold Salvator Infanterie - 10. Kompagnie copper cap badge with AUSGEF. ATELIER G. GURSCHNER WIEN VII/2 mark on back (31,5x34mm) C:XF bent needle
31118.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Leopold Salvator Gyalogezred 10. Százada" réz sapkajelvény, hátoldalán "AUSGEF. ATELIER G. GURSCHNER WIEN VII/2" (31,5x34mm) T:2 hajlott tű Austro-Hungarian Monarchy 1917. "K.u.K. Leopold Salvator Infanterie - 10. Kompagnie" copper cap badge with "AUSGEF. ATELIER G. GURSCHNER WIEN VII/2" mark on back (31,5x34mm) C:XF bent needle

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vietnam ~1970. Giai Phong kitüntetés mellszalaggal (~39x39mm) T:2 Vietnam ~1970. Giai Phong decoration with ribbon (~39x39mm) C:XF
31119.

Vietnam ~1970. "Giai Phong" kitüntetés mellszalaggal (~39x39mm) T:2 Vietnam ~1970. "Giai Phong" decoration with ribbon (~39x39mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
7db-os vegyes kitűző és jelvény tétel, közte Amerikai Egyesült Államok ~2003-2011. U.S. Army - U.S. Air Force - U.S. Navy - U.S. Marines - Operation Iraqi Freedom (Amerikai Hadsereg - Amerikai Légierő - Amerikai Haditengerészet - Amerikai Tengerészgyalogság - Iraki Szabadság Hadművelet) aranyozott fém jelvény (21mm), DN Katonai rabbi jelvény (2x) (18mm), DN IHSV (In hoc signo vinces - E jelben győzni fogsz) zománcozott fém jelvény (26mm) T:1-2- sérült tű 7pcs of various badges and pins, including USA ~2003-2011. U.S. Army - U.S. Air Force - U.S. Navy - U.S. Marines - Operation Iraqi Freedom gild metal badge (21mm), ND Army Jewish Chaplain Branch Insignia (2x) (18mm), ND IHSV (In hoc signo vinces - In this sign you will conquer) enamelled metal badge (26mm) C:AU-VF damaged needle
31120.

7db-os vegyes kitűző és jelvény tétel, közte Amerikai Egyesült Államok ~2003-2011. "U.S. Army - U.S. Air Force - U.S. Navy - U.S. Marines - Operation Iraqi Freedom (Amerikai Hadsereg - Amerikai Légierő - Amerikai Haditengerészet - Amerikai Tengerészgyalogság - Iraki Szabadság Hadművelet)" aranyozott fém jelvény (21mm), DN Katonai rabbi jelvény (2x) (18mm), DN "IHSV (In hoc signo vinces - E jelben győzni fogsz)" zománcozott fém jelvény (26mm) T:1-2- sérült tű 7pcs of various badges and pins, including USA ~2003-2011. "U.S. Army - U.S. Air Force - U.S. Navy - U.S. Marines - Operation Iraqi Freedom" gild metal badge (21mm), ND Army Jewish Chaplain Branch Insignia (2x) (18mm), ND "IHSV (In hoc signo vinces - In this sign you will conquer)" enamelled metal badge (26mm) C:AU-VF damaged needle

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft