Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó,251 p.. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopottas.