Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 56

Vegyes minikönyv tétel, Szekszárdi Nyomda kiadásában, 3 db:  A Tolna megyei sajtó kistükre. Szekszárd, 1983, Minikönyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés.  1975 Naptár. Szekszárd, 1974, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, a hónapoknál horoszkópos illusztrációkkal. 1974 Naptár. Szekszárd, 1973, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, a hónapoknál horoszkópos illusztrációkkal.
15749.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A diósgyőri acélgyártás megújulása. Szerk.: Baán István, Királyhegyi József, Kováts Zoltán. Miskolc, 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/101.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15750.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
BUÉK 82. A szekszárdi szőlő és bor. Adalékok a szekszárdi borvidék történetéhez. Szerk.: Sipter Gézáné. Szekszárd, 1982, Szekszárdi Nyomda Miniatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 1000 példányban.
15751.

BUÉK '82. A szekszárdi szőlő és bor. Adalékok a szekszárdi borvidék történetéhez. Szerk.: Sipter Gézáné. Szekszárd, 1982, Szekszárdi Nyomda Miniatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 1000 példányban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes minikönyvek, 2 db:  Apollonius királyfi. Elveszett görög mű V. századi latin feldolgozásban. Fordította Révay József. Illusztrálta Kass János. Bp., 1973, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15752.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes Petőfi-témájú minikönyvek, 3 db:  Votum Petőfianum. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó. Több nyelven, Kass János illusztrációival. Kiadói műbőrkötésben. Petőfi. Több nyelven, Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1973, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötésben. A mi Petőfink. Petőfi-versek gyerekrajzokkal. Bp., 1976, Móra. Kiadói műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15753.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szűcs László: A magyar labdarúgó bajnokcsapatok (1901-1975.) Bp., 1976, Sportpropaganda. Számozott (1000/259.) példány. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
15754.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Borsod-A-Z megyei Munkásőrség 25 éve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1982. Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, fém plakettel.Készült 800 példányban. Könyvárusi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15755.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A nők köszöntése. Feledy Gyula 33 rajza. Szerk.: Kovács Mihály. Készült a 74. nemzetközi nőnap alkalmából. Miskolc, 1984, Minatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóval. Számozott (500/256.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15756.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Juhász Gyula: Anna. Juhász Gyula versei Annához. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1981, Miniatűrkönyv-Gyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Számozott (400/296.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15757.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dénes György: Bódvaszilas. Miskolc, 1978, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói egészvászon kötés. Számozott (800/330.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15758.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kórház a vasgyárban. A vasgyári kórház története. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1985. Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15759.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/735.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15760.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft