Dr. Okolicsányi-Kuthy Dezső: A gümőkor. A nagy nép-betegség természetének, jelentőségének és az ellene való védekezés módjainak részletes népszerű ösmertetése. A Társadalmi Múzeum kiadványai 3. 392 fekete-fehér fotóval illusztrálva. Budapest, 1908, Korvin Testvérek Könyvnyomdája. Kiadói egészvászon borítóban, 366 p. A borítója kopott, foltos. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A kötése meglazult, sérült.
Dr. Zechmeister László: Organikus chemia felsőbb tanulmányok támogatására. II. Gyűrűs és ismeretlen szerkezetű anyagok. Budapest, 1932, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. Kiadói papírkötés, szövegközti illusztrációkkal, a papírborító szélein kisebb szakadásokkal.
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. 299 oldal.
A könyv alsó lapszélei foltosak.
Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás 1-3. 1. köt. (Bupest., 1959, Medicina, hatodik, teljesen átdolg. kiadás); 2. köt. (Budapest, 1959, Medicina Könyvkiadó, második, átdolgozott kiadás); 3. köt. (Budapest., 1960, Medicina, második, bővített átdolgozott kiadás). Kissé kopott vászonkötésben, 904+872+928 p.
Dr. Siftár Endre (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Budapest, 1977, Medicina Könyvkiadó. I. kiadás. Műanyag kötés, 859 p. Az elülső szennylapon átsatírozott névbejegyzéssel. Pár lapnak a sarka gyűrött.
Dr. Franz von Toula: Lehrbuch der geologie. Ein leitfaden für studierende. Wien-Leipzig, 1918, Alred Hölder. Harmadik kiadás. Félbőr kötés. Számos képpel, térképpel illusztrálva. Német nyelvű geológiai tankönyv./
Textbook of geology, half-leather binding, with lot of pictures and some maps, in german language.
Dr. Albert Hoffa - Dr. Rudolf Grashey: Atlas und Grundriss Verabandlehre für Studierende und Aerzte. Lehmann's Medizinische Handatlanten XIII. München, 1910, J. F. Lehmanns. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon. Számos képpel illusztrálva. Német nyelvű egészségügyi tankönyv. / Linen binding, with lot of illustrations, fourth edition, in german language.
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.