15523.
287. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.