Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1489482
19097
285
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek bordás tálka, jelzett, d: 8 cm, nettó: 14,8 g 1489455
19098
285
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6,8 cm, nettó: 8,2 g 1489451
19099
285
Jewellery
Porcelán Madonna képpel díszített ezüst (Ag) függő, jelzett, 6x3,2 cm, bruttó: 13,7 g 1488960
19100
285
Jewellery
Ezüst(Ag) "Lichtenstein" kiskanál, jelzett, h: 10 cm, bruttó: 9,1 g 1488970
19101
285
Jewellery
Ezüst(Ag) főzelékes kanál, aranyozott merőrésszel, jelzett, h: 27 cm, 75 g 1489475
19102
285
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) öblös leveles tálka, jelzett(Buccallati), 9,5x8,5 cm, nettó: 40,5 g 1489424
19103
285
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) névjegykártyatartó zománcberakással, jelzett, 8x5,3x1 cm, bruttó: 90,5 g 1488954
19104
285
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) kétágú villa, 2 db, jelzett, h: 15 cm, nettó: 25 g 1494466
19105
285
30000
Jewellery
Arany (Au.) 14 K gyűrű kámea berakással, jelzett, méret: 53, bruttó 3,5 g 1487959
19106
285
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) art deco stílusú nyaklánc, jelzett, nettó:27 g h:36 cm 1490457
19107
285
15000
Jewellery
Koponyafejes ezüst (Ag) medál, jelzés nélkül, 7×4 cm bruttó: 34 g 1490054
19108
285
26000
Jewellery
Ezüst(Ag) kávéskanál, 6 db, jelzett, saját dobozában, h: 11,5 cm, nettó: 108,8 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft