Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1490900
19109
285
Jewellery
Ezüst fülbevaló régi csiszolású brillel. Egy darab. / Silver earring with vintage diamond 1 piece 0,8 g 1490899
19110
285
Jewellery
14 K arany fülbevaló régi csiszolású brillel. Egy darab. / 14 C gold earring with vintage diamond 1 piece 1,3 g 1494634
19111
285
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc bicikli medállal , jelzett, h:16 cm, bruttó:3 g 1494519
19112
285
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) pitykegomb, jelzett, 4×2,5×2,5 cm, nettó 7 gr. 1493852
19113
285
Jewellery
Omega ezüst (Ag.) zsebóra, sérült előlappal, jelzett, nem működik, bruttó 79,2 g 1319026
19114
285
85000
Jewellery
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set 1453106
19115
285
Jewellery
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:27,5 cm, nettó:125 g 1488689
19116
285
36000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel, karcos, 31×16 cm, nettó:270 g 1483865
19117
285
Jewellery
Ezüst (Ag.) leveles tálka, kalapált, jelzett, 15×13 cm, nettó:57 g 1483875
19118
285
Jewellery
Ezüst (Ag.) szalvétatartó, jelzett, mesterjeggyel, m:7 cm, h:14 cm, nettó:88 g 1482734
19119
285
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, monogrammal, h:31 cm, nettó: 250 g 1483005
19120
285
Jewellery
Ezüst (Ag.) német kanalak ( 3db), egyiken csiszolt üveg díszítéssel, jelzett, apró hibákkal, h: 22-25 cm, nettó:122 g (3 db) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft