Omega ezüst (Ag.) zsebóra, sérült előlappal, jelzett, nem működik, bru... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~100043/Omega-ezust-Ag-zsebora-serult-elolappal-jelzett-nem-mukodik-brutto-79-2-g~II1493852
1493852
19113
285
Jewellery
Leírás: Omega ezüst (Ag.) zsebóra, sérült előlappal, jelzett, nem működik, bruttó 79,2 g
: vörös_iván