Ezüst(Ag) főzelékes kanál, aranyozott merőrésszel, jelzett, h: 27 cm,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~100043/EzustAg-fozelekes-kanal-aranyozott-meroresszel-jelzett-h-27-cm-75-g~II1488970
1488970
19101
285
Jewellery
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Ezüst(Ag) főzelékes kanál, aranyozott merőrésszel, jelzett, h: 27 cm, 75 g
: vörös_iván