Könyvek: Történelem

Tételek száma: 105

Lehoczky Tivadar: Beregvármegye Monographiája I-II-III/ 1-2. Bp., 1994,Területi Történelmi-Honismreti Bródy András Társaság. Kiadói papírkötés, III/1. kötet kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel, III/2. kötet borítójának hátán kisebb sérülés, de ezeket leszámítva alapvetően jó állapotban.
13324.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. 2. bővített kiad. Bp. 1890. Arad sz. kir. város tulajdona. Lampel. 222p. Szövegközti és egészoldalas képekkel. Többek között Marczali Henrik, Márki Sándor, Irányi Dániel, Concha Győző írásaival, Zichy Mihály, Stetka Gyula és Mannheimer G. illusztrációival. Festett, kiadói, szürke egészvászon-kötésben, Gottermayer Nándor műhelyéből. Sarkánál kissé kopott,. egy két lap kissé foltos
13325.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Nedeczky Gáspár: A Nedeczky család. Bp., 1891, Hunyadi Mátyá ny. Korabeli félvászon kötés, megviselt állapotban, a borítója megviselt, sérült, a kötése sérült, VII. tábla kijár, a XIV. és XVIII. tábla hiányzik, márványozott lapélekkel. A címlapon Mályusz Elemér (1898-1998) névbejegyzésével, 1917-es dátumozással.
13326.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája I-V. kötet. Bp., 1990-1999, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban és Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13327.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
A magyar szabadságharcz története napi krónikákban (1848). Szerk.: Kéry Gyula. Bp., 1899, Franklin. Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
13328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zehn Jahre A(Ausland)O(Organisation) in Ungarn. Bp., (1943) , Deutschen Nachrichten(NSDAP kiadvány). Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / half linen binding, little damaged condition
13329.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13330.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13331.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13332.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szabó Péter: Don-kanyar. A magyar királyi 2. honvéd hadsereg története (1942-1943). Bp., 2001, Corvina. Kiadói papírkötés.
13333.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Arlette Leroi-Gourhan, J. Allan: Lascaux inconnu. XIIé. supplément á Gallia Préhistoire. Paris, 1979, Editions du Centre National De La Recherche Scientifique. Kiadói kartonált papírkötés, francia nyelven. / Hardback, in french language.
13334.

Arlette Leroi-Gourhan, J. Allan: Lascaux inconnu. XIIé. supplément á 'Gallia Préhistoire'. Paris, 1979, Editions du Centre National De La Recherche Scientifique. Kiadói kartonált papírkötés, francia nyelven. / Hardback, in french language.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13335.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft