8 000 Ft
Nedeczky Gáspár: A Nedeczky család. Bp., 1891, Hunyadi Mátyá ny. Korabeli félvászon kötés, megviselt állapotban, a borítója megviselt, sérült, a kötése sérült, VII. tábla kijár, a XIV. és XVIII. tábla hiányzik, márványozott lapélekkel. A címlapon Mályusz Elemér (1898-1998) névbejegyzésével, 1917-es dátumozással.