Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 41

Borsodi Vőfélyversek - és rigmusok. Borsodi Tájak. Szerk.: Szegeczky László, Imreh József. Illusztrálta Faragó Zoltán. A borítót tervezte és készítette Lajos Csaba és Schneidler Alice. Miskolc, 1977, Miniatűrkönyv-gyűjtők, Ifjúsági Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált fatáblákkal. Megjelent 300 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Számozott (300/267) példány, kék számozással. A könyv eredetiségét, 	 Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.
13771.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13772.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13773.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15 db Minikönyv, ebből 7 db számozott (Bródy László: Vitéz László alkonya, 30 év bélyegeink tükrében, Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája (1945-1970), Olimpiai Nemzetek, Olimpiai Győzteseink, Az orvostudomány és az élettan Nobel-díjasai 1901-1975, Olimpiai Győzteseink), valamint 8 db számozatlan kiadás (Nyomdajegyek, Lenin, Aranylabdások, Aranycipősök, Madách: Az ember tragédiája, Történelmünk pénzeken, Bánk Bán Nagy Képes Díszkiadás hasonmás kiadása, Reich Károly: Pastorale, Reich Károly: Variációk), jó állapotban.
13774.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja - Hollóházi Porcelángyár. Kiadói műbőr kötés, színes fotókkal. Számozott (1900/1350) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
13775.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Állami Nyomda Bélyegblokkok Gyűjteménye 1934-1987. XII. kötet. Bp., 1988, Állami Nyomda. Kiadói műbőr kötés. 5. számú számozott példány.
13776.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Petőfi Irodalmi Múzeum. Készült a múzeum fenállásának 25. évfordulójára. Bp., 1979, Zrínyi-nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, színes és fekete fehér fotókkal illusztrálva, angol, francia, német és orosz nyelven. Megjelent 1000 példányban. 747. számozott példány.
13777.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vágó Ernő: A vándor kórus negyven éve. Budapest, 1976, Táncsics Könyvkiadó. Számozott (400/085.) példány. Kiadói műbőr, fekete-fehér fotókkal.
13778.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vágó Ernő: A vándor kórus negyven éve. Budapest, 1976, Táncsics Könyvkiadó. Számozott (400/085.) példány. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
13779.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Interkoncert Artists. Bp., 1977, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven.
13780.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ladányi András: Adalékok a bányamunkás történetéhez. Budapest, 1988, Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Megjelent 1200 példányban.
13781.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Negyven esztendő. A Hajdú-bihari Napló megjelenésének 40. évfordulójára. Szerk.: Nagy Zsuzsa. Debrecen, 1984, Hajdú megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. 343. számozott példány.
13782.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft