Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven. Megjelent 4100 példányban.
Vörösmarty-Egressy: Szózat. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. 998. számozott példány, megjelent 1200 számozott. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Kölcsey-Erkel: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. 1200/998. számozott példány, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.