Joannem Imre (Imre János (1790-1832)): Amicus Foedus Rationis Cum Experientia seu Philosophia Crisi Recentissima II-III. Pestini, 1825-1827,Typis Nobilis Matthiae Trattner de Petróza. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, a II. kötet borítója kissé kopottas, a III. kötet kopottas, a borító háta sérült, ceruzás széljegyzetekkel, néhol kissé foltos lapokkal, latin nyelven.
[Szekér Joakim Alajos]: [Magyarok eredete, a régi és mostani magyaroknak nevezetesebb tselekedeteivel]. 2. köt. [Pest], [1808], [Hartleben]. Megviselt félbőr kötésben, címlapja, az első tizenkét oldal és a tartalomjegyzék egy része hiányzik.
Nyirő József 8 db munkája: Kopjafák; Jézusfaragó ember; Az én népem; Madéfalvi veszedelem; Halhatatlan élet; Uz Bence; Havasok könyve; A sibói bölény. Halinakötésben, példányonként változó, nagyrészt szép állapotban.