Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1484686
11031
285
Antique
Ezüstözött kézi, csiszolt tükör, pótolt csavarokkal, monogrammal, jelzett, kopott, 25×13 cm 1486248
11032
285
Antique
cca 1700 régi fém bökő, bőr tarisznya, szütyő, korának megfelelő állapotban, h:26 cm, 13×8 cm, 9×6 cm 1489874
11033
285
Antique
Dobos Gy. iparművész réz tálka és gyufatartó, jelzett, d:13 cm, m:5 cm 1487766
11034
285
40000
Antique
Millefiori karkötő ezüst (Ag.) kapoccsal, egyik szemen apró csorbával, 11+2 db üvegszemmel, jelzett (925) h:23 cm 1488413
11035
285
11000
Antique
cca 1910 réz vadász zsebóratartó, apró horpadással, m:11 cm 1494635
11036
285
Antique
cca 1930 Üvegnyelű nemesi címeres pecsétnyomó 9 cm / Art deco seal maker. 1494640
11037
285
Antique
Bronzból készült nemesi címeres pecsétnyomó 5 cm 1490516
11038
285
Antique
Marokkő tibeti jáde sárkány fejjel / Handle stone from tibet jade gem with inscriptions 12 cm 1484840
11039
285
3800
Antique
Régi réz kupakos női tajtékpipa, h:14 cm 1457426
11040
285
Antique
Antik réz szelence, belső Ázsiáiból, oldalán előkelőségekkel, poncolt, jelzés nélkül, m:6 cm 1435725
11041
285
Antique
Ezüst nyelű (Ag.) orosz evőeszközök, alpakka fejjel, jelzett h:116-19 cm, bruttó: 165 g 1483169
11042
285
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű csont kanál, jelzett (francia), eredeti dobozában, h:16 cm, bruttó:22 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft