Ezüstözött kézi, csiszolt tükör, pótolt csavarokkal, monogrammal, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~100004/Ezustozott-kezi-csiszolt-tukor-potolt-csavarokkal-monogrammal-jelzett-kopott-25C39713-cm~II1484686
1484686
11031
285
Antique
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Ezüstözött kézi, csiszolt tükör, pótolt csavarokkal, monogrammal, jelzett, kopott, 25×13 cm
: vörös_iván