S. L. Arzsilova: Orosz táj. Rézkarc-papír. jelzett, / Russian landscap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/S-L-Arzsilova-Orosz-taj-Rezkarc-papir-jelzett--Russian-landscape-Etching-22x26-cm~II1449559
1449559
10002
285
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: S. L. Arzsilova: Orosz táj. Rézkarc-papír. jelzett, / Russian landscape. Etching. 22x26 cm
: moldován_péter