F. Antal Elemér (1896-1995) : Folyó. Akvarell, papír, jelzett, 45×34 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/F-Antal-Elemer-1896-1995-Folyo-Akvarell-papir-jelzett-45C39734-cm~II1451614
1451614
10001
285
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: F. Antal Elemér (1896-1995) : Folyó. Akvarell, papír, jelzett, 45×34 cm
: vörös_iván