Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 37

Vitéz Járomy Árpád: Csatarepülők. Magyar repülők szovjet-harctéri élményei. Bp., (1943), Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötés. Szép állapotban.
13153.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Maderspach Viktor: A Románok nyomában. Bp., (1940), Stádium Sajtóvállalat Rt., 270 p.+1 t. Kiadói egészvászon kötés. Kiváló állapotban.
13154.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
21
Mesék a Nagy Háborúrúl. Kovács György harctéri naplója. Szerk.: Babos Krisztina, Pintér Tamás. Nagy háború könyvek. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Jó állapotban.
13155.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Tolnai A világháború naptára az 1916-os évre. Illusztrált papírkötésben, megviselt állapotban, hiányos, sérült borítóval, sérült lapokkal, sérült kötéssel, rengeteg képpel, 64p.
13156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927, Magarország a világháborúban, Hungaria Hirlapnyomda Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal.
13157.

Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927, "Magarország a világháborúban", Hungaria Hirlapnyomda Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Kaisertreu: Die principiellen Eigentschaften der automatischen Feuerwaffen. Bécs, 1902, Wilhelm Braumüller & Sohn. Mellékletekkel. Megviselt, javított félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13158.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.90
40.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.