Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 37

Vitéz Járomy Árpád: Csatarepülők. Magyar repülők szovjet-harctéri élményei. Bp., (1943), Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötés. Szép állapotban.
13153.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26,76
Maderspach Viktor: A Románok nyomában. Bp., (1940), Stádium Sajtóvállalat Rt., 270 p.+1 t. Kiadói egészvászon kötés. Kiváló állapotban.
13154.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13,38
21
Mesék a Nagy Háborúrúl. Kovács György harctéri naplója. Szerk.: Babos Krisztina, Pintér Tamás. Nagy háború könyvek. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Jó állapotban.
13155.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,03
11,72
Tolnai A világháború naptára az 1916-os évre. Illusztrált papírkötésben, megviselt állapotban, hiányos, sérült borítóval, sérült lapokkal, sérült kötéssel, rengeteg képpel, 64p.
13156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,69
7,81
Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927, Magarország a világháborúban, Hungaria Hirlapnyomda Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal.
13157.

Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927, "Magarország a világháborúban", Hungaria Hirlapnyomda Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13,38
Kaisertreu: Die principiellen Eigentschaften der automatischen Feuerwaffen. Bécs, 1902, Wilhelm Braumüller & Sohn. Mellékletekkel. Megviselt, javított félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13158.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33,44
39,06

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 12-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.