Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 37

Vitéz Járomy Árpád: Csatarepülők. Magyar repülők szovjet-harctéri élményei. Bp., (1943), Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötés. Szép állapotban.
13153.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,81
29,63
Maderspach Viktor: A Románok nyomában. Bp., (1940), Stádium Sajtóvállalat Rt., 270 p.+1 t. Kiadói egészvászon kötés. Kiváló állapotban.
13154.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,90
14,81
21
Mesék a Nagy Háborúrúl. Kovács György harctéri naplója. Szerk.: Babos Krisztina, Pintér Tamás. Nagy háború könyvek. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Jó állapotban.
13155.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,68
11,11
Tolnai A világháború naptára az 1916-os évre. Illusztrált papírkötésben, megviselt állapotban, hiányos, sérült borítóval, sérült lapokkal, sérült kötéssel, rengeteg képpel, 64p.
13156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,45
7,41
Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927, Magarország a világháborúban, Hungaria Hirlapnyomda Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal.
13157.

Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927, "Magarország a világháborúban", Hungaria Hirlapnyomda Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,90
14,81
Kaisertreu: Die principiellen Eigentschaften der automatischen Feuerwaffen. Bécs, 1902, Wilhelm Braumüller & Sohn. Mellékletekkel. Megviselt, javított félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13158.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,26
37,04

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

325. aukció:
Fizetési határidő: július 20;
Elszámolás: július 24-től;

326. aukció:
Megtekintés:július 16 és 19 között;
Tételek átvétele: július 23-én 10 órától;
fizetési határidő: augusztus 3 .;
Elszámolás: augusztus 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.