Katonai nevelés, tisztképzés, hadtörténelem. Szerk. dr. Kocsis Bernát Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó, 635 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Csontos István mk. alez.: Tüzérségi fegyverek szerkezettana (Általános Lövegszerkezettan) II. kötet. Budapest, 1978, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 254 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A hátulsó szennylapon tollal firka.
Gyenes István-Kiss Károly (szerk.): A tízhónapos tragédia. 1944. március 19-1945. január 20.
I-II. egybekötve. Dokumentumok és újságcikkek a korabeli eseményekből és sajtóból. Bp., 1945, Gábor Áron kiadás. 56 p. Kiadói papírkötésben.
Farkas Tivadar mérnök százados.: Löveg és fegyver szerkezettan III. (Lőfegyverek rendszertana) Budapest, 1972, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 288 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A borítón tulajdonosi névbejegyzés. A címlapon firka.