Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 37

13177.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Kováts-Lőrincz: A páncélelhárítás eszközei. Bp., 1964, Zrínyi Katonai Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13178.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bak József et al.: Hadihajók. Típuskönyv. Bp., 1984, Zrínyi. Vászonkötésben, jó állapotban.
13179.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13180.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13181.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13182.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
V. A. Popov: A repülőgép. Bp., 1956, Katonai. Kiadói papírkötésben.
13183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Csontos István mk. alez.: Tüzérségi fegyverek szerkezettana (Általános Lövegszerkezettan) II. kötet. Budapest, 1978, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 254 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A hátulsó szennylapon tollal firka.
13184.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gyenes István-Kiss Károly (szerk.): A tízhónapos tragédia. 1944. március 19-1945. január 20. I-II. egybekötve. Dokumentumok és újságcikkek a korabeli eseményekből és sajtóból. Bp., 1945, Gábor Áron kiadás. 56 p. Kiadói papírkötésben.
13185.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Farkas Tivadar mérnök százados.: Löveg és fegyver szerkezettan III. (Lőfegyverek rendszertana) Budapest, 1972, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 288 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A borítón tulajdonosi névbejegyzés. A címlapon firka.
13186.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13187.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szabó József: Űrrepülés - A kozmosz országútjain, Haditechnika Fiataloknak. Bp., 1980, Zrínyi Katonai Kiadó. Papírkötésben.
13188.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft