Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 359

Dr. Bartha József: A Magyar Nemzeti Irodalom Története. I. Bp., 1911, Szent-István-Társulat. Harmadik, javított kiadás. Modern félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
13732.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
13733.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Bp., 1942, Dante. Harmadik kiadás. Korabeli amatőr bibliofil egészbőrkötésben.
13734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Móricz Zsigmond: Erdély. Tündérkert. A nagy fejedelem. A nap árnyéka. Bp., 1935, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
13735.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13736.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Hatvany Lajos: Feleségek felesége. Petőfi, mint vőlegény. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
13737.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Erdős Renée: Az új sarj I-II. Erdős Renée összegyűjtött művei. Ősök és ivadékok első rész. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, Révai Kiadó-s papír kartontokban, a papír védőborító javított, foltos, a kartontok kissé viseltes, de alapvetően jó állapotban. A szerző által aláírt.
13738.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés.
13739.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A 60 éves magyar rendőrség 1881-1941. Szerk.: Borbély Zoltán, Kapy Rezső. Bp., 1942, Halász Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13740.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13741.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Benedek István: Mandragóra(Tibet, India); Csavargás az Alpokban. Bp., 1979, 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítással, jó állapotban.
13742.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13743.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft