Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 359

13756.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr.(szerk.): Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötéseben, Szép állapotban
13757.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Révai Új lexikona. Komplett sorozat 20 kötetben. Kiegészítő kötettel Kiváló állapotban. Ritka kiadás!
13758.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
13759.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
13760.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés. Változó, többnyire kopottas állapotban, némileg kötet fűzése laza.
13761.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13762.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13763.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Sándor Pál: Engels, mint filozófus. Budapest, 1945, Faust Imre Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány.
13764.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13765.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13766.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13767.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft