Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 359

13635.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Ludwig Wittgenstein: Logikai-filozófiai értekezés. (Tractatus logico-philosophicus.) Bertrand Russell bevezetésével. Fordította Márkus György. Bp., 1963, Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
13636.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
13637.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
13638.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
Nagy, Anton: Kleine ungarische sprachlehre für den Schul-, und Privatgebrauch. Heidelberg, 1917, Julius Groos. Negyedik, javított kiadás. Kiadói kissé sérült gerincű kartonált papírkötés, német nyelven. /  Paperbinding, with damaged spine, in german language.
13639.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80
Magyart A Magyarnak. Magyar Regények sorozat 27 kötete (Pekár Gyula: Attila I-II, Somogyvári Gyula: És mégis élünk I-II, Csathó Kálmán: Maskara, Petőfi Társaság Antológiája, Székely Tibor: Bolgár Miklós ifjúsága I-II., Székely Tibor: És ne vigy minket a kísértésbe..., Harsányi Zsolt: Tündérkirálynő, Terescsényi György: Aranyhomok, Kosáryné Réz Lola: Lelkek és arcok, Bókay János: Julika a fiúk barátja, Dénes Gizella: Asszonyok a hegyek között, Babay József: Menekülj a szerelemhez!, Babay József: Rózsafabot, Bónyi Adorján: Úri Világ, Bókay János: Megvédtem egy asszonyt, Gosztonyi Ádám: Miss aranyásó, Bibó Lajos: A búzát azért leíratják, Pekár Gyula: A talizmán, Sz. Szabó Mária: Emberé a munka I-II, Terescsényi György: Merre van napkelet I-II, Gulácsy Irén: Förgeteg, Zsigray Julianna: Kristálymuzsika.) Bp., 1933-1937, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kötetenként változó, többnyire jó állapotban.
13640.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
47.46
56.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

305. aukció:
Elszámolás: szeptember 26-tól;

306. aukció:
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10- től;

307. aukció:
Megtekintés: október 2-5 között;
Tételek átvétele: október 9-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.