Fotó

Tételek száma: 388

cca 1933 Kerny István (1879-1963): Róma, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, 31,5x24 cm
11904.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
35,48
40,74
cca 1930 Kerny István (1879-1963): Budaörsi pincék, aláírt, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, festészetutánzó nemes eljárással készült, 18,5x17 cm, paszpartu 40x30 cm
11905.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,35
22,22
11
cca 1930 Angelo (1894-1974): Női portré profilból, matricával jelzett műtermi vintage fotó, 23x16 cm, karton 26x20 cm
11906.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,16
5,93
cca 1965-1970 Balla Demeter: Darvas József író, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 23x17,5 cm
11907.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,87
4,44
1977 Bándi András: Akt virág, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 22x16 cm
11908.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,68
11,11
cca 1980 Baricz Katalin: Williem, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 26x39 cm
11909.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,74
8,89

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Tisztelt Ügyfelünk! Karbantartás miatt weboldalunk 2018. június 25-én 22 órától átmenetileg üzemen kívül lesz. Várható leállás körülbelül 2 óra.

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

323. aukció:
Fizetési határidő: június 22;
Elszámolás: június 26-től;

324. aukció:
Megtekintés:június 18. és 21. között;
Tételek átvétele: június 25-én 10 órától;
fizetési határidő: július 6.;
Elszámolás: július 10-től

29. nagyaukció
Tételek átvétele: Május 23-tól
Fizetési határidő: Június 8;
Elszámolás: Június 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.