Fotó Tételek száma: 388
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1445317
12288
284
Photo
cca 1880-1940 18 db nagyméretű iskolai tabló és csoportkép budapesti, I. és II. kerületi iskolákból 1071714
12289
284
Photo
1991 Bp., II. János Pál pápa látogatása Budapesten, életképek, kartonra ragasztott fotók, egyik sérült, 39x29 cm 1266313
12290
284
Photo
cca 1970 4 db MTI sajtófotó a metróépítésről 20x26 cm 1122103
12291
284
Photo
1930 Bp., A Szent Imre-év keretében rendezett körmenet a Hősök terén előkelőségek részvételével, Macsi András fotója, pecséttel jelzett fotó, 23x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft