13872.
283. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Nagyenyedi Album. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Budapest, 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon, picit kopott gerinccel, fekete-fehér illusztrációkkal.