4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, megviselt állapotban, térképmelléklet hiányos.