Zenei témájú mini könyvek, 4 db.
Kaczián János: Liszt Ferenc. Dokumentumok a Tolna Megyei Levéltárban őrzött Auguszt Antal és Csapó Vilmos-hagyatékából. Szekszárd, 1985, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került.
Budapest 1873-1923-1973. Dohányi, Kodály, Bartók. Budapest, 1973, Editio Musica. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 6200 példányban.
Aczél Zsuzsa (szerk.):Köszöntő 1945-1975. Budapest, 1975, Editio Musica. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 3600 példányban.
Magyar zeneműkiadás 1850-1975. Budapest, 1975, Editio Musica. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 2000 példányban adták ki.
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven, 3x2x1 cm.
Magyar festészet a XX. században. Budapest, 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói papírtokban, magyar, angol, német és orosz nyelven, számos színes illusztrációval, jó állapotban.
Vegyes minikönyv tétel, 5 db, A magyar szakszervezetek kongresszusainak krónikája, A párt szervezete és a pártos irodalom, A társadalmi haladás ellen, Felszabadítóink, Hűség az internacizmushoz 1955-1975, kiadói műbőr kötésben, változó kiadásban, jó állapotban.
Vegyes minikönyv, 7 db:
Új Utakon. Csepel Autogyár. Szerk.: Racskó István, dr. Turbék János. Budapest, 1982, Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr kötés, magyar és angol nyelven, fekete-fehér és színes fotókkal. Jó állapotban.
25 éves az Út és Vasútépítő Vállalat. Szerk.: ifj. Szentiványi György. Budapest, 1975, VT Idegenforgalmi Propaganda Vállalat. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
Pécsi Antal: Csak játszatok bátran.Pillanatok Szalmás Piroska és a Kórus életéből. Budapest, 1972, Zrínyi. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér képekkel illusztrált. Számozott (300/32) példány. Jó állapotban.
Magyar János: A Magyar Vöröskereszt. Történeti áttekintés. Budapest, 1977, Magyar Vöröskereszt. Kiadói papírkötés, pár lap kijár. Sorszámozott (1500/827 ) példány.
Új Szó Története. Szerk.: Gyáros László. Budapest, 1977, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
Negyed század. A Lapkiadó Vállalat története. Szerk.: Hámori Ottó. Budapest, 1977, Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
Harminc év. Fejezetek a Lapkiadó Vállalat történetébőé. Szerk.: Haynal Kornél. Budapest, 1981, Lapkiadó Vállalat. Kiadói kemény papírkötés, fekete-fehér fotókkal, 955. számú sorszámozott példány.
Vegyes minikönyv, 4 db:
Himnusz-Szózat. Szerk.: Radó György. Budapest, 1981, Hazafias Népfront - Magyar Írók Szövetsége. Kiadói papírkötés.
J. W. Goethe: A Napló. Würtz Ádám rajzaival. Fordította Babits Mihály. Budapest, 1976, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
Petőfi Sándor: Az apostol. Budapest, 1976, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
Juhász Ferenc: A Sántha család. Budapest, 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
Vegyes minikönyv, 2 db:
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, kopottas borítóval, magyar, angol, orosz és német nyelven, 3x2x1 cm.
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven. Jó állapotban.
Vegyes minikönyv, 2 db:
A Magyar Szocialista Munkáspárt programnyilatkozata. Budapest, 1978, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói díszdobozban. Számozott (800/117) példány.
Bolgár Imrének a Zrínyi nyomda dolgozóitól. 2 mini és 1 mikrokönyv, díszdobozban. (Harminc év a Zrínyi nyomda élén, Egy mozgalmas élet, Egy mozgalmas élet.) Budapest, 1980, Zrínyi nyomda. Kiadói műbőr és papírkötés, kiadói díszdobozban, 275. számú sorszámozott példány. Jó állapotban.