Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 48

Kovács Mihály (szerk.): Miniatűrkönyv kiállítás Miskolcon. Miskolc, 1985. Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 550 példányban.
13499.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Szőke Barnabás-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Dombóvár Város Tanácsa. Kiadói műbőr kötés, zománcozott plakettel. Jó állapotban.
13500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Andruskó Károly: Szeged. Andruskó Károly fametszetei. Budapest, 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói picit kopottas műbőr kötés.
13501.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vedres István: A sívány homokság használhatása. Szeged, 1980, MTESZ Csongrád Megyei Szervezete- Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűr Könyv Klub. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 750 példányban. Az 1825-ös könyv facsimile kiadása.
13502.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Veres László: A miskolci nyomdászat kezdetei 1-2.  1. 1812-1838 2. Csöglei Tóth Lajos nyomdája (1842-1850). Miskolc, 1985-1987, Borsodi Nyomda MTESZ-csoportja. Megjelent 1000 (1.), és 100 (2.) példányban.
13503.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája (1945-1970, 1971-72). Budapest, 1972-73, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, a gerincén picit kopott, magyar, orosz, angol nyelven. Megjelent 3000 és 3100 példányban. A 1971-72-es kötet számozott példány. (500/425.)
13504.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven. Jó állapotban.
13505.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Téglás János (szerk.): Babits és Karinthy Frigyes. Budapest, 1988, Zrínyi Nyomda, 233+6 p. Kiadói fűzött keménypapír kötés, kiadói borítóban.
13506.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csepei Tibor: Ritmus enciklopédia. 1973. Készült 300 példányban, ez a 057. sorszámú. Szerzá által aláírt példány! Kiadói műbőr kötésben, egy-két lap kijár, hibás gerinccel
13507.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes minikönyv tétel, 2 db:  Arany János: Rózsa és ibolya. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Az ember tragédiája. Részletek Madách Imre drámájából. Kass János 15 rézkarcával. Budapest, 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói műbőr kötésben, magyar, angol, német és orosz nyelven.
13508.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Újlaki László: A forint. Budapest, 1976, Táncsics Kiadó, 115 p. Kiadó egészvászon kötés. Jó állapotban.
13509.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Babits Mihály: A második ének. Szekszárd, 1983, Szekszárdi Nyomda Vállalat Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 1000 példányban.
13510.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft