Bolhapiac Tételek száma: 255
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1424906
11277
279
Flea Market
Dekoratív borostyán nyaklánc, h: 50 cm 1424890
11278
279
Flea Market
Dekoratív borostyán nyaklánc, h: 45 cm 1336774
11279
279
100
Flea Market
Ceylon teás doboz, fém, 7×8 cm 1439504
11280
279
Flea Market
Borostyán nyaklánc, d:21 cm 1439538
11281
279
Flea Market
Régi hiányos súlykészlet (6db), fedél nélküli fa tokban, 14×7 cm 1389322
11282
279
Flea Market
Akkumulátor- és generátor teszter, saját csomagolásában 1423209
11283
279
Flea Market
Timex óratartó doboz, jó állapotban, 9x9x9 cm 1414028
11284
279
Flea Market
Tekla gyöngy szett: nyaklánc, karkötő, fülbevaló, 3 db 1421698
11285
279
15000
Flea Market
Kozma Lajos által tervezett mézkaramellás pléh doboz, kopásokkal, alján eredeti címkével, d: 7,5 cm, m: 3 cm 1362547
11286
279
Flea Market
3 db orosz jégszög, bontatlan csomagolásban, h: 24 cm 1439262
11287
279
Flea Market
Scandia gold aranyozott fém tálkák (4db), eredeti dobozában, d:7 cm (4×) 1438074
11288
279
Flea Market
Zenélődoboz, fa, jó állapotban, jelzett (fanyűvész), 6×5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft