Bolhapiac Tételek száma: 255
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1383924
11205
279
Flea Market
Régi pipere készlet, műbőr tokban, hiánytalan, szép állapotban, 17x12 cm 1400426
11206
279
Flea Market
Gyöngyház színű színházi táska, szép állapotban, 14×21 cm 1435188
11207
279
Flea Market
2 db régi védőszemüveg, az egyik hiányos, kopottas állapotban. 1435256
11208
279
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, 2 db kigyós nyakék, h: 52 és 51 cm. 1435248
11209
279
Flea Market
Dohányos dózni, fém, kopottas állapotban, 9x7 cm. 1435225
11210
279
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, 5 db, négy bross, és egy fülbevalópár. 1411088
11211
279
Flea Market
8 db öngyújtó, több jelzett (Bnathen, Park, Colibri, Ronson, Corona, Econ) 1384128
11212
279
Flea Market
Régi nagyméretű orosz lakat, 3 db. kulccsal, jelzett, 10x7 cm. 1411089
11213
279
Flea Market
Bradley Astramatic töltő ceruza és toll, eredeti dobozában, ismertetővel, 15×8 cm 1414559
11214
279
Flea Market
Régi mustfokoló, saját tokjában, h: 19,5 cm 1420818
11215
279
Flea Market
Mustfokmérő (Klosterneuburg), pótólt sérült dobozban, h: 30 cm 1439608
11216
279
Flea Market
Schmoll Paszta fém doboz, kopott, a doboz alján némi 'paszta', d: 11 cm, m: 4 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft