Bolhapiac Tételek száma: 255
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1436923
11289
279
Flea Market
1 db Retró foci türelemjátékos ceruzahegyező, 4 cm. 1438079
11290
279
Flea Market
Réz Eiffel torony, jelzett (Italy), m:8 cm 1435272
11291
279
Flea Market
2 pakli Piatnik francia kártya, adóbélyeggel 1416960
11292
279
Flea Market
Virágmintás kis váza, zománc-réz, kkopott, m:10 cm 1434112
11293
279
Flea Market
Gwenda aranyozott fém cigaretta tartó, jelzett, 10×7 cm 1434359
11294
279
Flea Market
Strasszokkal, apró szintetikus kövekkel díszített bizsu tétel, sok gyűrűvel és fülbevalóval 1436924
11295
279
Flea Market
1 db Patkó alakú sörnyitó, fém, jó állapotban, 9x6 cm. 1436921
11296
279
Flea Market
1 db mini nagyító, kopottas, h: 2 cm. 1436912
11297
279
Flea Market
2 db bontatlan toll betét, Pax, Peudi, jó állapotban 1438100
11298
279
Flea Market
Ezüst (Ag) fülbevaló tenyésztett gyönggyel, jelzett, h: 1,5 cm. 1433522
11299
279
Flea Market
FK Palić mandzsettagomb-pár és kitűző, díszdobozban 1438089
11300
279
Flea Market
Fatima keze ezüst (Ag.) medál korallokkal, jelzés nélkül, h: 4 cm., nettó: 4.1 g. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft