Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 172

13081.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Rajka Ödön: A nemibetegségek. Megelőzés és gyógyítás. Magyar Egészségvédelmi Füzetek 2. Budapest, 1946, Szikra Kiadás. Kiadói papírkötés.
13082.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13083.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fowler-Meyer: Fizika mérnököknek. Budapest, 1963, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
13084.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13085.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Balaton Tudományos Tanulmányozásának Eredményei I. A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geologiája. Geologiai, petrografiai, mineralogiai és ásványchemiai függelék. Több térképpel, táblázattal és ábrával. Több szerző: Laczkó Dezső, Vitális István, Schafarzik Ferencz, Sommerfeldt Ernst, Melczer Gusztáv, Treitz Péter, Emszt Kálmán, Horváth Béla, Ilosvay Lajos, Szinyei Merse Zsigmond. Budapest, 1911, Kilián Frigyes M. K. Egyetemi Könyvárus Bizománya. Kopottas félvászon kötés. A címlapon, és a tartalomjegyzéknél ceruzás aláhúzásokkal. Volt könyvtári példány!
13086.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
13087.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13088.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyarország orvosi bibliographiája 1472-1899. szerk. Győry Tibor. IX+252 p. Bp., 1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13089.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13090.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13091.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13092.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft