https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 172

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Czirer László: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLXV. Kötet. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 260 p. A 6. p. tulajdonosi névbejegyzéssel.
13093.

Dr. Czirer László: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLXV. Kötet. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 260 p. A 6. p. tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
13094.

Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. Bp., é.n. Franklin. 301 p. 10 t..Gazdag szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászonkötésben, eredeti papírborítóban.
13095.

Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. Bp., é.n. Franklin. 301 p. 10 t..Gazdag szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászonkötésben, eredeti papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Sós József: A gyakorló orvos laboratóriuma. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói picit sérült egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
13096.

Dr. Sós József: A gyakorló orvos laboratóriuma. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói picit sérült egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Hankó Vilmos, Szterényi Hugó (Szerk.): Természettudományi Olvasmányok I. Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.
13097.

Hankó Vilmos, Szterényi Hugó (Szerk.): Természettudományi Olvasmányok I. Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vasúti Magasépítmény. Műszaki Útmutató I. rész. Budapest, 1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 400 p. Kiadói félvászon kötés.
13098.

Vasúti Magasépítmény. Műszaki Útmutató I. rész. Budapest, 1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 400 p. Kiadói félvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Koczka László-Fodor Gusztáv-Tamási Lajos: Távbeszélő gépelemek és kapcsolástan I-II. Budapest, 1930-1932, Szerzői kiadás, 313 p. Átkötött félvászon kötés. A címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.
13099.

Koczka László-Fodor Gusztáv-Tamási Lajos: Távbeszélő gépelemek és kapcsolástan I-II. Budapest, 1930-1932, Szerzői kiadás, 313 p. Átkötött félvászon kötés. A címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza I. (Első száz.), III. (Második száz, második rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1960,1968, Medicina, 479+1017 p. Az első kötet 1100, a második 550 példányban jelent meg! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. A papírborító szakadozott, foltos. Az első kötetben színes ceruzával aláhúzások. Töredékes! A II. és a IV. kötet hiányzik.
13100.

Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza I. (Első száz.), III. (Második száz, második rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1960,1968, Medicina, 479+1017 p. Az első kötet 1100, a második 550 példányban jelent meg! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. A papírborító szakadozott, foltos. Az első kötetben színes ceruzával aláhúzások. Töredékes! A II. és a IV. kötet hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Prof. Dr. Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens (Über Vergessen, Versprechen, Vergreifen, Aberglaube und Irrtum). Berlin, 1910, S. Karger, 149 p. Harmadik, bővített kiadás. Sigmund Freud: A mindennapi élet pszichopatológiája. Átkötött félvászon kötés. A címoldalon tulajdonosi névbejegyzéssel. Német nyelven. / Third extended edition, half cloth-binding, in german language.
13101.

Prof. Dr. Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens (Über Vergessen, Versprechen, Vergreifen, Aberglaube und Irrtum). Berlin, 1910, S. Karger, 149 p. Harmadik, bővített kiadás. Sigmund Freud: A mindennapi élet pszichopatológiája. Átkötött félvászon kötés. A címoldalon tulajdonosi névbejegyzéssel. Német nyelven. / Third extended edition, half cloth-binding, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
dr. Benes Lajos: Sürgős sebészi műtétek tájanatómiája és műtéttana. Előszóval ellátta dr. Bakay Lajos. Budapest, 1940, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, kijáró lapokkal, pár lap felvágatlan. A szerző által dedikálva.
13102.

dr. Benes Lajos: Sürgős sebészi műtétek tájanatómiája és műtéttana. Előszóval ellátta dr. Bakay Lajos. Budapest, 1940, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, kijáró lapokkal, pár lap felvágatlan. A szerző által dedikálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy Imre: Agrárpolitikai tanulmányok I. Előadások az agrártudományi egyetemen és a mezőgazdasági Akadémián. Budapest, 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Nem jelent meg belőle több kötet.
13103.

Nagy Imre: Agrárpolitikai tanulmányok I. Előadások az agrártudományi egyetemen és a mezőgazdasági Akadémián. Budapest, 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Nem jelent meg belőle több kötet.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Nógrády László: A mese. Gyermektanulmányi Könytár. Budapest, 1917, Magyar Gyermektanulmányi Társaság. Kiadói javított papírkötés, foltos borítóval.
13104.

Dr. Nógrády László: A mese. Gyermektanulmányi Könytár. Budapest, 1917, Magyar Gyermektanulmányi Társaság. Kiadói javított papírkötés, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz