Magyarország orvosi bibliographiája 1472-1899. szerk. Győry Tibor. IX+... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/278/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tudomany-es-technika~24/Magyarorszag-orvosi-bibliographiaja-1472-1899-szerk-Gyory-Tibor-IXplus252-p-Bp-1900-Athenaeum~II1290900
1290900
13089
278
Books: Science and technology
Leírás: Magyarország orvosi bibliographiája 1472-1899. szerk. Győry Tibor. IX+252 p. Bp., 1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
: vörös_iván