28 000 Ft
75,68 EUR, 82,35 USD
Az Érdekes Újság Dekameronja 1-10. kötet. Szerkeszti Kabos Ede. Száz magyar író száz legjobb novellája. Budapest, é.n., Légrády Testvérek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói karton dobozban, a felső lapélek festettek, a szerzők arcképeivel. A II. gerince kopott, de ezt leszámítva szép állapotban. Ady Endre, Csáth Géza, Balázs Béla, Babits Mihály, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső, és mások írásaival.