2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony 1-2. Budapest, 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben. A borító picit kopottas, gerince kopottas. A második kötet gerince sérült, a kötése laza, sérült, elülső előzéklapja hiányzik.