Könyvek: Történelem

Tételek száma: 60

13436.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
13437.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1898, Révai. Megviselt állapotú vászonkötésben, töredezett lapszélekkel.
13439.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
13440.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bárányné Oberschall Magda: Konstantinos Monomachos császár koronája. Bp., 1937, Magyar Történeti Múzeum. (Csaba ny.). 1t. (színes), 96p., 19t. /Archaeologia Hungarica XXII./ Fűzve, sérült kiadói borítóban. 31 cm.
13441.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Reprint kiadás. Bp., 1991, Kossuth. Kiadói, haránt alakú egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált védőtokban.
13442.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13443.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
13444.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
13445.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
13446.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13447.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
[Jean Baptiste] Targe (1733-1806): Histoire Générale DItalie, Depuis le décadence de lEmpire Romain jusquau temps présent. Tome Premier. Paris, 1774, Monory, 474 p. Korabeli, kopott, aranyozott gerincű bőrkötés. Francia nyelvű. Római Birodalom története Jean Baptiste Targe-től. / History of Roman Empire by Jean Baptiste Targe, in french language. Leather-binding. The cover and the spine are worn.
13448.

[Jean Baptiste] Targe (1733-1806): Histoire Générale D'Italie, Depuis le décadence de l'Empire Romain jusqu'au temps présent. Tome Premier. Paris, 1774, Monory, 474 p. Korabeli, kopott, aranyozott gerincű bőrkötés. Francia nyelvű. Római Birodalom története Jean Baptiste Targe-től. / History of Roman Empire by Jean Baptiste Targe, in french language. Leather-binding. The cover and the spine are worn.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft