Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 331

Arany János: Kisebb költeményei I-II. Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós kék egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, 357+436 p. A borítója kopott. A gerince kopottas, viseltes. A második kötet kötése sérült, a könyvtest két részre szétesik és az egyik darab kijár a borítóból. A kötetek tartalomjegyzékébe ceruzával bele írtak.
13620.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13622.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nyirő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
13623.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fekete István: Gyeplő Nélkül, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner) Kiadása, Budapest, 1947, 234 oldal. Első Kiadás! Állapot: A borító szélei kopottak.
13624.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13625.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I-IV. Bp., 1903-11, Franklin. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A kötés minden kötetnél laza, az védőlapok a könyvtest mentén, hosszanti irányban felszakadozottak.
13626.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13627.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Illustrata da Gustavo Doré. Milano, 1889, Edoardo Sonzogno. Javított egészvászon kötés, megviselt állapotban.
13628.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Szabó Dezső: Segítség! I-III. 250 példányból a 248. számozott, és aláírt példány. Budapest, É.N., Genius Kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötésben. 362+311+304 p. A I. kötet gerince sérült.
13629.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13630.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Podmaniczky Frigyes: Apály és dagály. Napló-töredékek. Pest, 1867, Lauffer Vilmos. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
13631.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft