Könyvek: Vallás

Tételek száma: 25

13314.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
La Sainte Vierge et la Jeune Fille. par le P. Victor Vieille de la compagnie de Jésus. Limoges, Dalpayrat et Depelley. Kiadói bőr kötés, aranyozott lapszélek, jó állapotban.
13315.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szent Biblia, az-az Istennek Ó és Új testamentomban foglaltatott egész Szent Irás. Bp., 1989, Európa. A Misztótfalusi Kis Miklós-féle 1685. évi amszterdami kiadás facsimiléje. Műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, kísérőtanulmánnyal, jó állapotban.
13316.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szenci Molnár Albert: Szent Dávid királynak és prófétának soltári. Bp., 1985, Helikon. Hasonmás kiadás, Tolnai Gábor kísérőtanulmányával. Díszes műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13317.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szent Krisztus Atyafiság könyve, mellyben a mindennapi hétközbeli és esztendőbeli keresztény kötelességekre, lelki tudományokra, szent erkölcsökre és jóságos cselekedetekre tanítatnak a hívek. Kókai Benedektől. Pest, 1859, Bucsánszky Alajos. Félbőr kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
13318.

"Szent Krisztus Atyafiság' könyve, mellyben a' mindennapi hétközbeli és esztendőbeli keresztény kötelességekre, lelki tudományokra, szent erkölcsökre és jóságos cselekedetekre tanítatnak a hívek. Kókai Benedektől." Pest, 1859, Bucsánszky Alajos. Félbőr kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Takáts Adám:Halotti huszon-öt prédikátziók, a mellyeket öszve-szedett és a Tekéntetes N. és V. Szilassy László I. Harmadik darab. Pesthenn, 1792, Patzkó Ferentz. Viseltes karton kötésben
13319.

Takáts Adám:Halotti huszon-öt prédikátziók, a' mellyeket öszve-szedett és a' Tekéntetes N. és V. Szilassy László I. Harmadik darab. Pesthenn, 1792, Patzkó Ferentz. Viseltes karton kötésben

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13320.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13321.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Vizsolyi Biblia 1590 I-II. Hasonmás kiadás, kísérőfüzettel. Bp., 1981, Helikon. Díszes, dombornyomott kiadói egészbőr kötésben. Szép állapotban
13322.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A protestantizmus Magyarországon. Bp. 1928. Bethlen Szöv. 510 p. 16 t. I. rész: Történeti és helyzetrajz. II. rész: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. Szövegközti képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, egészvászon-kötésben
13323.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
13324.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13325.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft