1 000 Ft
"Szent Krisztus Atyafiság' könyve, mellyben a' mindennapi hétközbeli és esztendőbeli keresztény kötelességekre, lelki tudományokra, szent erkölcsökre és jóságos cselekedetekre tanítatnak a hívek. Kókai Benedektől." Pest, 1859, Bucsánszky Alajos. Félbőr kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.