Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 118

Cholnoky Jenő: Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 120 képpel. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp. szép állapotban
12796.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
27
Havass Rezső Dalmácia. Száztizenegy illusztrációval, húsz műmelléklettel és egy térképpel Bp. (1905.) Divald. Divald Károly fénynyomatai védő hártyapapírral. Kiadói, aranyozott, festett, címerrel illusztrált egészvászon kötéses díszalbum, Gottermayer műhelyéből. Kissé kopottas a gerincnél
12797.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, a gerinc kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
12798.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12799.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította Gáspár.Miklós. Bp., é.n., Franklin. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
12800.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit laza, kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12801.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. Kiadói, kissé foltos egészvászon sorozatkötésben
12802.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
12803.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sten Bergman: A viharok hazájában.Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Kiadói kifakult egészvászon sorozatkötésben.
12804.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
12805.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
12806.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Budapesti Zsebkalauz. Szerk. Székely László. Bp., 1959, Közdok. Kiadói félvászonkötésben, borítóval.
12807.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft