Könyvek: Utazás, városok Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1292832
12820
268
Books: Travelling, cities
Sten Bergman: Paradicsommadarak nyomában. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. 1349281
12821
268
Books: Travelling, cities
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó-Tiszavidék földje és népe. 37 fényképfelvétellel. Bp., Athenaeum. Kiadói lenvászon kötés, jó állapotban. 1219486
12822
268
Books: Travelling, cities
Baktay Ervin: Magyar utazó Indiában. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben. A gerinc felső részén kis hiány. 1217517
12823
268
Books: Travelling, cities
Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n. Tolnai. 316 p. 72 t. Aranyozott kiadói vászonkötésben. 912076
12824
268
Books: Travelling, cities
cca 1920 Roma útikalauz számos térkép melléklettel / Grieben: Roma and area tourist guide with many illustrations and maps and with searcher 1077081
12825
268
Books: Travelling, cities
Walkó László: Budapesttől Velencéig írásban és képben. Előszó Dessewffy Arisztid.
Bp. 1907. Athenaeum. 440p. (Menetrend, hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. 1220958
12826
268
Books: Travelling, cities
Mátéka Béla: A Függetlenség budapesti útmutatója. Budapest történelmi és művészeti emlékei. Bp., é.n., Függetlenség (Stádium). 44 p. Kiadói papírkötésben. A borító kissé foltos. 1284296
12827
268
Books: Travelling, cities
Zubriczky Aladár dr.: Vasárnapok a Tátrában. Bp., 1911, Szent-István Társulat kiadása. Kissé viseltes papír kötésben. 1284418
12828
268
Books: Travelling, cities
3 db helytörténeti/földrajzi nyomtatvány: A térszíni formák nevei a barcasági Hétfalú helyneveiben. A moldvai Gajcsána helynevei, Máramarosi helynevek 1143791
12829
268
Books: Travelling, cities
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben. 961349
12830
268
Books: Travelling, cities
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. 30 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú. 1321312
12831
268
2200
Books: Travelling, cities
1940 Ez Olaszország. Stastisztikai, politikai és történelmi adatokat tartalmazó füzetecske. Egészvászon kötésben, szép állapotban 36p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft