Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 118

Sten Bergman: Paradicsommadarak nyomában. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászonkötésben.
12820.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó-Tiszavidék földje és népe. 37 fényképfelvétellel. Bp., Athenaeum. Kiadói lenvászon kötés, jó állapotban.
12821.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12822.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n. Tolnai. 316 p. 72 t. Aranyozott kiadói vászonkötésben.
12823.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12824.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12825.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12826.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12827.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12828.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
12829.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12830.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1940 Ez Olaszország. Stastisztikai, politikai és történelmi adatokat tartalmazó füzetecske. Egészvászon kötésben, szép állapotban 36p.
12831.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft