Porcelán Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1347901
11078
268
Herendi virágmintás váza, porcelán, jelzett, hibátlan, 19cm 1347906
11079
268
Herendi virágmintás váza, porcelán, jelzett, javított, 26cm 1345336
11080
268
Herendi rózsa, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, 8×8,5×5 cm 1330927
11081
268
Zsolnay 4 személyes barna teás készlet, 4 db csésze+alj, jelzettek, apró kopásnyomokkal, némelyiken apró csorbával, d: 9 ill. 14,5 cm 1305497
11082
268
Zsolnay porcelán kulacs fa dugóval, matricás, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm 1333484
11083
268
Zsolnay kis bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, kopott, m:6 cm, d:9 cm 1347777
11084
268
Zsolnay búgócsigás kislány, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x15cm 1347781
11085
268
Zsolnay játszó kislányok, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 2db, cca 7x6cm 1347967
11086
268
Budapesti emlék bögrék, porcelán, matricás, az egyik jelzett Zsolnay, kopásnyomokkal, 3db, cca 9x7cm 1345742
11087
268
Zsolnay cukortartó, porcelán, matricás, jelzett, hibátlan, cca 9x9cm 1351349
11088
268
3 db porcelán: Hollóházi porcelán váza "Emlékül a seregtest katonáitól" felirattal, matricás, hibátlan, jelzett, m: 20 cm; Hollóházi márvány mintás váza "Az 1979. évi Fejér megyei munkavédelmi versenyen..." felirattal, hibátlan, jelzett, m: 36 cm; Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 12 cm 1330919
11089
268
Hollóházi porcelán dísztányér, felvidéki, "Fűzéri XIV. dalostalálkozó alkalmából" felirattal, jelzett, hibátlan, 27cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft