Porcelán Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1348905
11115
268
Antik tálak, jelzés nélkül, levonó képes, kopásokkal, apró hajszálrepedéssel, 26×19 cm, 40×28 cm 1348854
11116
268
Jelzett cukortartó, máz alatt kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:10 cm, d:11 cm 1348004
11117
268
Koma csészék, porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, kis repedéssel, 2db, cca 7x10cm 1346306
11118
268
Elefántok, porcelán, jelzés nélkül, 3db, hibátlan, m: 8x11cm között 1346315
11119
268
Kutyus, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x20cm 1344600
11120
268
Kislány esernyővel, porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 16cm 1345318
11121
268
Kávéscsészék, porcelán, az egyik jelzett, matricásak, hibátlanok, 2db 1345003
11122
268
Inias aranyozott porcelán ékszertartó, jelzett, hibátlan, 6x12cm 1345017
11123
268
Ami aranyozott porcelán kávés csésze és alj, 4 személyes, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban, újszerű állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft