Sárközi Zoltán, Sevcsik Jenő: Fotoamatőr zsebkönyv. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Az év fotói. Pictures of the Year 1992. Szerk.: Bacsó Péter et al. Bp., 1993, Magyar Fotóriporterek Kamarája (Pelikán Könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. Bp., 1897, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (Természettudományi Könyvkiadó Vállalat 59.). Díszes, kicsit foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban.