Fotózással kapcsolatos szakirodalom Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1349117
12331
268
Literature about photography
Fejér Zoltán: Négy név - száz év. Fototechnika-történet. Bp., 1997, Műszaki Könyvkiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. 1349111
12332
268
Literature about photography
Fejér Zoltán: Magyar fényképezőgépek 1856-1966. Bp., 1997, Soós Kereskedés. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. 1349537
12333
268
Literature about photography
Bajtai Lajos: Fotórégiségek. Két gyűjtő beszélget. Bp., 2004, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban. 1349468
12334
268
Literature about photography
Koffán Károly: Vögel vor der Kamera. Bp., 1962, Corvina. Kicsit kopott vászonkötésben, enyhén vetemedett lapokkal, egyébként jó állapotban. 1349442
12335
268
Literature about photography
Dulovits Jenő: Művészi fényképezés. Bp., 1942, Stephaneum. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1349413
12336
268
Literature about photography
Vadas, Ernő: So fotografiert man das Leben. Halle, 1959, Fotokinoverlag. A szerző által Láng Klára (1912-1973) fotográfusnak dedikálva. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 1349333
12337
268
Literature about photography
Auer Kálmán: Fényképezőgép ma és holnap. Bp., 1979, Gondolat (Gondolat zsebkönyvek). Papírkötésben, jó állapotban. 1349290
12338
268
Literature about photography
Krämer, Udo: Gebraucht! Die Alternative. Tips aus erster Hand für Geräte aus zweiter Hand. Stuttgart, 1997, Lindemanns Verlag. Papírkötésben, jó állapotban. 1349277
12339
268
Literature about photography
Sárközi Zoltán: Az én fényképezőgépem. Bp., 1967, Táncsics Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban. Kopott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban. 1349833
12340
268
Literature about photography
Burian, Peter K. - Caputo, Robert: National Geographic fotóiskola. Bp., 2002, Geographia Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. 1349823
12341
268
Literature about photography
Szemerédy Zoltán: Új fotóiskola. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, a kötés egy része elválik. 1349819
12342
268
Literature about photography
Szemerédy Zoltán: Fotóbarkács. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft