Farkas Andor alezredes 11db kitüntetése, 3db fotója, közte esküvői fotók, valamint gyászjelentés.
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon + 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" (2x) Br kitüntetések, egyik mellszalaggal + 1914-1918. "Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül + 1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal + 1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht + 1923. "II. Osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal + "III. Osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés peremen "BRONZ" jelzéssel, mellszalaggal + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN + Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-
11pcs of decorations, 3pcs of photos, and obituary of Lieutenant colonel Andor Farkas.
Hungary 1908. "Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated decoration with ribbon + 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" (2x) Br decorations, one on ribbon + 1914-1918. "Cross for Military Merit, III class, with war decoration" enamelled, hallmarked Ag decoration without ribbon + 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon + 1918. "Wound Medal" zinc decoration without ribbon. Sign.: R. Placht + 1923. "Officers' Distinction for Long Service, 2nd Class" gilt, silver-plated, enamelled Br decoration with ribbon + "Officers' Distinction for Long Service, 3rd Class" gilt Br decoration with ribbon + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, "BRONZ" hallmark on the edge + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. + Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration without ribbon C:XF,VF
1873. "Hadiérem" aranyozott Br katonai érdemérem mellszalag és fül nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül és fül T:3,2-
Hungary 1873. "Military Medal" gilt Br medal without ear and ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon and ear C:F,VF
NMK 231, 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül.+ 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN T:2-,3
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon and suspension ring + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon and suspension ring. Sign.:BERÁN L. C:VF,F
1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, mellszalag nélkül. Szign.: LEISEK T:2 ph.
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, without ribbon. Sign: LEISEK C:XF edge error
NMK 129.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph.
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF edge error
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos - 1914 világháború - Viribus Unitis" Br propaganda érem (28mm) T:2 kis ph.
Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph - Wilhelm II - 1914 World War - Viribus Unitis" Br propaganda medal (28mm) C:XF small edge error
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Erdély őre" Fe sapkajelvény (39x26mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Erdély őre (Guard of Transylvania)" iron cap badge (39x26mm) C:XF