Tétel

Katalógusszám:

31451.
265. Lezárult gyorsárverés
Militária

Kikiáltási ár:

50 000 Ft

Leírás:

Farkas Andor alezredes 11db kitüntetése, 3db fotója, közte esküvői fotók, valamint gyászjelentés. 1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon + 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" (2x) Br kitüntetések, egyik mellszalaggal + 1914-1918. "Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül + 1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal + 1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht + 1923. "II. Osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal + "III. Osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés peremen "BRONZ" jelzéssel, mellszalaggal + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN + Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- 11pcs of decorations, 3pcs of photos, and obituary of Lieutenant colonel Andor Farkas. Hungary 1908. "Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated decoration with ribbon + 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" (2x) Br decorations, one on ribbon + 1914-1918. "Cross for Military Merit, III class, with war decoration" enamelled, hallmarked Ag decoration without ribbon + 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon + 1918. "Wound Medal" zinc decoration without ribbon. Sign.: R. Placht + 1923. "Officers' Distinction for Long Service, 2nd Class" gilt, silver-plated, enamelled Br decoration with ribbon + "Officers' Distinction for Long Service, 3rd Class" gilt Br decoration with ribbon + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, "BRONZ" hallmark on the edge + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. + Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration without ribbon C:XF,VF

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit