Militária

Tételek száma: 65

1866. I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem Ag kitüntetés A fémjellel a peremen, nem hozzávaló mellszalaggal. Szign.: LEISEK T:2- ph. Austro-Hungarian Monarchy 1866. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration with A hallmark on the edge, with not own ribbon. Sign: LEISEK C:VF edge error NMK 129.
31070.

1866. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, nem hozzávaló mellszalaggal. Szign.: LEISEK T:2- ph. Austro-Hungarian Monarchy 1866. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, with not own ribbon. Sign: LEISEK C:VF edge error NMK 129.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1873. Hadiérem Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2- kis ph.  Hungary 1873. Military Medal Br medal with modern ribbon C:VF small edge error  NMK 231.
31071.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2- kis ph. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon C:VF small edge error NMK 231.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagjánl aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon gold plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 246.
31072.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagjánl" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon" gold plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 246.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration without ribbon C:XF NMK 249.
31073.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:XF NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, aranyozás lekopott T:2- Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Br decoration on ribbon, gilding worn out C:VF NMK 275.
31074.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, aranyozás lekopott T:2- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration on ribbon, gilding worn out C:VF NMK 275.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1914. Polgárőrség Debreczen zománcozott fém jelvény LÖFKOVITS A. és Tsa. gyártói jelzéssel (66x55mm) T:2 Hungary 1914. Militia of Debrecen enamelled metal badge with makers mark LÖFKOVITS A. és Tsa. (66x55mm) C:XF
31075.

1914. "Polgárőrség Debreczen" zománcozott fém jelvény "LÖFKOVITS A. és Tsa." gyártói jelzéssel (66x55mm) T:2 Hungary 1914. "Militia of Debrecen" enamelled metal badge with maker's mark "LÖFKOVITS A. és Tsa." (66x55mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
32
~1914-1918. Világháború Emlék 1914 - Ferenc József / II. Vilmos ezüstözött fém medál füllel (17mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Weltkrieg Andenken 1914 - Franz Joseph / Wilhelm II silver-plated metal medal with ear (17mm) C:VF
31076.

~1914-1918. "Világháború Emlék 1914 - Ferenc József / II. Vilmos" ezüstözött fém medál füllel (17mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Weltkrieg Andenken 1914 - Franz Joseph / Wilhelm II" silver-plated metal medal with ear (17mm) C:VF

Kikiáltási ár:
800 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés sérült mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2- kis ph. Hungary 1914. Medal for Bravery II class, Der Tapferkeit Ag decoration with damaged ribbon, hallmark on edge. Sign: Tautenhayn C:VF small edge error NMK 133.
31077.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés sérült mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2- kis ph. Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration with damaged ribbon, hallmark on edge. Sign: Tautenhayn C:VF small edge error NMK 133.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2- Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF
31078.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2- Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with not original ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF
31079.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with not original ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1916. Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján kardokkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2- Hungary 1916. Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords silver plated Br decoration with ribbon C:VF NMK 237.
31080.

1916. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján kardokkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2- Hungary 1916. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords" silver plated Br decoration with ribbon C:VF NMK 237.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1914-1916. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2 ph., aranyozás lekopott Hungary 1914-1916. Medal for Military Merit (Signum Laudis) decoration without crown and ribbon C:XF edge error, gilding worn
31081.

1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem " aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2 ph., aranyozás lekopott Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" decoration without crown and ribbon C:XF edge error, gilding worn

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft